ערוץ היוטיוב

למייל האישי

אתם איתנו

   


מאמרים בנושאי המזרח התיכון

   המזרח התיכון    הפלסטינים    לבנון    סוריה    מצרים   על כניעה מדומה וניצחון מדומיין – והמשך השחיטה בסוריה (2/4/2012)
ממה נובעות שתי הטקטיקות המתעמתות זו עם זו בממלכת הדמיון של סוריה? מחוסר היכולת של הצדדים להגיע להכרעה אמיתית. בשאר צריך להרוג כמה מליוני מורדים ואזרחים השונאים אותו, כדי לשרוד, דבר שהוא בלתי אפשרי; ומנגד המורדים צריכים לפזר את הצבא הסורי החזק, וגם זה נראה כבלתי אפשרי, לפחות עכשיו. המורדים גם עומדים מול נחישות של עדות קטנות, בעיקר העלווים, שאם יפסידו – יכחדו, ולכן אין להן מה להפסיד.חנוכיית האביב הערבי, סיכום של שנה נואשת (19/12/2011)
וזחלו ובאו המתים. לא פחות מ- 38,720 ערבים מתו כתוצאה מן המהומות רק בשנה הזו, השנה הראשונה של האביב הערבי. 30,000 בלוב (על פי נאג'י ברכאת, שר הבריאות של מועצת המעבר הלאומית), 5,500 בסוריה, 2,000 בתימן, 1,000 במצרים ו-224 בתוניסיה. וזו רק השנה הראשונה מתוך שנים ארוכות שעוד יגיעו, פורסות את כנפיהן השחורות על מרחב ערבי שלם. מאות אלפים נפצעו בשנה הזו, מליונים הפכו למובטלים, והמספרים אינם עוצרים. וכמה ימותו בשנה השנייה של האביב?בסוף כולם ייעקצו: על בוגדנות, נקמה והכרת תודה (7/8/2011)האם יהיה לנו אינטרס להציל שוב את הבית ההאשמי? (28/7/2011)האם יהיה לנו אינטרס להציל שוב את הבית ההאשמי? (27/7/2011)האם יהיה לנו אינטרס להציל שוב את הבית ההאשמי? (27/7/2011)
עד כמה מתחיל להיות מאויים שלטונו של המלך עבדאללה השני? מה מתרחש בירדן עם "האחים המוסלמים"? מדוע הממלכה מזדעזעת בסיפורי שחיתות, ולמה שונאים שם את המלכה ראניה? ומה משמעות הפלה אפשרית של הכתר מבחינתנו, ומה עלינו לעשות? המאמר הזה הינו לחברי מועדון Gplanet Prime.דר. גיא בכור: הפתעות מתוקות לחג הפסח, בעולם ערבי אחר (20/4/2011)הפתעות מתוקות לחג הפסח, בעולם ערבי אחר (18/4/2011)
במאמר הזה תגלו מזרח תיכון בלתי מוכר לחלוטין, פרי העבודה שלנו. הוא תמיד היה קיים, אבל אנחנו עוזרים לחשוף אותו. זה אינו פרוייקט הסברה בלבד. זה שינוי בתפיסות עולם של הצד השני, וזה השי לחג שאנחנו מגישים לכם.הקיסר האחרון: האם ירדן תיהפך למדינה גרעינית? (15/7/2010)
אי אפשר להתעלם מכך, אבל המלך הירדני עבדאללה, שכננו החביב, החליט להפוך את עצמו לסוג של ארדואן איזורי, והוא מתנהל מתמיכה במחנה המתון אל עבר זה הרדיקלי. המלך החליט להפוך את עצמו לקיסר איזורי, למעצמה גרעינית. ביהירות, ובלי להבחין שבכך הוא מסכן את קיומה של ממלכתו השברירית. לפנינו עשרה יהלומים שחורים, המשובצים בכתר המלכות של המונארך ההאשמי.המלחמה הסודית של מצרים בגיהאד ובחמאס בעזה. מה זה אומר לגבינו? (11/7/2010)
           

מבצע הנחה רק למנויים ותיקים. ניתן לחדש את המינוי במחיר המבצע רק בקישור הזה

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם
-
כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
הזמנת הרצאה - גיא בכור
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כ ל כ ל ה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק
השבעת הנשיא טראמפ
מה קורה במאלמו

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים