ערוץ היוטיוב

למייל האישי

אתם איתנו

   


מאמרים בנושאי המזרח התיכון

   המזרח התיכון    הפלסטינים    לבנון    סוריה    מצרים   האגוז, מגדל הפעמונים הסורי, וזמן קריסת האשליות (27/3/2011)
עם התפוררות מגדל הפעמונים הסורי ותחילת קריסתו צונחת כרגע אל התהום שורה של אשליות מסוכנות, שגם לנו היה חלק בהן. אילוזיות, חזיונות שווא, אשליות מרות, והתפקחות. מה שאגוז אחד יכול לעשות. לפנינו עשרה פסלי חאפז ובשאר אלאסד, המופלים בידי המורדים.סיפור של עורמה ושקרים: המחשב הלוהט, האורניום הסורי, וחוכמת מיכלאנג'לו (21/2/2010)
יש אישור רשמי בינלאומי: סוריה עסקה בייצור סודי של גרעין, ושיקרה. קיראו, כיצד שכח בכיר סורי את המחשב שלו בחדר מלון בלונדון, ומחשב לוהט זה הכיל מאות מפות ושרטוטים של הכור הסורי, שהופצץ. המחשב הזה, לדברי 'דיר שפיגל' הגרמני נפל בידי 'המוסד', והיווה אישור שמדובר בכור גרעיני. עכשיו הסוכנות לארגיה גרעינית אישרה בפעם הראשונה את המידע הגרעיני. אז מה הסוד של בשאר אלאסד? מי משקר כאן, ומה ידע האפיפיור?הביטו במליון התושבים הסורים המיועדים להעברה לגולן - הנה הם. אל תגידו אחר כך: לא ראינו (1/2/2010)
ומה קרה בסוריה מאז המאמר המדהים שלנו על גזילת מי הכנרת? עכשיו תבינו את הכל. ועוד הפתעה מרה, בסגנון שהולך ומתרבה בזמן האחרון בארץ ובעולם: מי עומד בראש הלובי להידוק היחסים בין ארצות הברית לסוריה? מי פעל בקונגרס בשיטות שלמד פעם היטב? ומי הצליח לשכנע את המימשל להחזיר את השגריר האמריקני לדמשק? ניחשתם נכון. אכן, "היו זמנים באמריקה". וכרגיל, את האזהרה שתקראו כאן, לא תמצאו בשום כלי תקשורת ישראלי. יש לכם ניחוש למה?המקום שבחיים לא תרצו לבקר. גם לא לנגב חומוס (12/25/2009 9:43:08 AM)
מופע האימים של בשאר אלאסד: תשמע, יש הרבה אנשים שנמשכים למרתפי העינויים האלה, אני אומר לך, ככה הם אוהבים את זה. הנה, תראה את חרירי הבן, בא לפה השבוע, ולקחנו לו מידות. מי יודע מתי נצטרך את זה.. למה הוא בא? הוא כבר הבין שלא כדאי לו להתעסק עם סוריה, תראה איזה מחלקת פעלולים יש לנו פה, עם אזיקים ושוטים מפלסטיק, מי יעיז להתעסק איתנו? כבוד הנשיא? כן, הוא בא לפה לפעמים, הוא אוהב את הדנג'און שלנו.. לפעמים אנחנו מענים פה אסירים, והצרחות, חבל לך על הזמן איזה יופי. מאז פעולת כלא תדמור ואלחאמה, לא ראית אמנות כזאת.אז יללה, תתחילו לרקוד את ריקוד הזמן המעוות. קדימה!האסון והחורבן: ומי אמור לשלם את המחיר? הכנרת המסכנה שלנו? אנחנו? סיפור על גניבת מים (7/28/2009 12:19:20 AM)
עכשיו אתם מבינים שלסוריה אינטרס קיומי לשים יד על מי הכינרת, כדי לשאוב אותם, להשקיית השדות באיזורי דמשק, חלב וחומס. כן כן, הכינרת המסכנה שלנו, שכבר היום המים שלה מגיעים לישראל כמובן, לירדן (אנו מספקים כמות קבועה כל שנה, מתוקף הסכמי השלום), ובעתיד לסוריה. אם סוריה תיגע בכינרת, השאיבה ממנה תהיה עצומה. כמו שהחריבה את הכלכלה שלה, את מי התהום ומה לא, כך תחריב סוריה גם את מקור המים הראשי שלנו. היא לוטשת אליו עינים, למרות שבשום אופן אין היא מעוניינת בשלום עם ישראל.נכנסים לעידן זעזועים מול סוריה: נשיא שסגנו מפליל אותו (3/3/2009 2:42:37 PM)
יחסינו מול סוריה נכנסים לעידן של זעזועים ורגישות עצומה, וזה יכול לבוא לידי ביטוי ברמה של משא ומתן לשלום, או, מנגד, עימות צבאי. יש לשים לב. כאשר רבים מפלילים אותו כרוצח, בשאר ומשטרו חשופים מאוד, ומודאגים מאוד. ואל מי הם יבואו במצוקתם? מה עשוי או עלול לקרות? מה האופציות שבידי ישראל? איזה "דילים" יכולים להיות באוויר? וכיצד הפליל סגנו של בשאר את הבוס שלו, לפני שקיבל מקלט מדיני בצרפת? צרות קשות בסוריה.בית חרושת לעינויים, מרד בית הכלא בסוריה, והשתיקה בישראל (06/07/2008)
על פי ארגון זכויות אדם סורי הפועל מלונדון עשרות נהרגו באופן מיידי בסוף השבוע, או פשוט נמנע מהם טיפול רפואי כלשהו, עד שגססו למוות. יש גם דיווחים המדברים על 25 הרוגים, ישנם מעל 100, כולם בתוך הכלא הסורי. הדיכוי הברוטאלי והמבוהל הזה מעיד עד כמה לחוץ המשטר הסורי מהפיכה אסלאמית שעוד עשויה לקרות במדינה, עד כמה זמני הוא המשטר, נואש, מי שנאלץ לאחוז במדינה בכוח הברוטאלי ביותר. ולמה התקשורת בישראל שותקת? ארגוני "זכויות האדם"?שירת הסירנות המפתה, והשלום עם סוריה. כן, יש לנו כבר שלום עם סוריה (22/04/2008)
מי ששמע את קולן של הסירנות היה נמשך אליו, עד למותו. הסירנות היו יושבות באי מוקף סלעים חדים, וכאשר המלחים היו נמסים לשמע קולן, ומשייטים לכיוון האי, היו עולים על השרטון, ונהרגים. גם בעולם המודרני עדיין מזמרות הסירנות, ומפילות את קורבנותיהן. כזו היא זימרת השלום הקסום עם סוריה, שבעקבותיה יפרוץ השלום הכלל-איזורי, הסורים יקבלו אותנו בחאלב ובדמשק כנועים וחביבים, ומשם נמשיך ברכב, היישר למילאנו ולפאריז.הפסגה הערבית בדמשק, וצרות במצודה האחרונה (29/03/2008)
הביטו ברשימת המנהיגים הערביים המחרימים את הפסגה הערבית בסוריה, זו רשימת הידידים הפוטנציאליים שלנו. הביטו מי בחר כן להגיע, ובין אלה גם אבו מאזן, השותף שלנו לתהליך השלום. פסגה ערבית, קרע, וחדשות מפתיעות בעניין רצח חרירי. לא, לסוריה אין שום סיבה לשמוח. היא קרובה היום לאחמדינג'אד מאשר לייתר המדינות הערביות, אחיותיה לשעבר.בשאר אלאסד, מדינת המשטרה, והתחת של הכפרי (13/03/2008)
שלשום הכניס משרד החוץ האמריקני את סוריה לרשימת המדינות המצורעות, המפרות באופן קשה את זכויות האדם אצלן, זו סוריה של בשאר אלאסד שרבים התלהבו עם עלייתו לשלטון כי הוא חניך המערב, ויפתח את המדינה הסגורה ביותר במזרח התיכון. למרבית הצער ההיפך קרה, ובשאר נאלץ לסגור את הפוליטיקה החד-מפלגתית שלו ואת המוני בני עמו בשורה של מעצרים וריסונים חדשים. אז איך זה קשור לרוואר טושה המפורסם (בתמונה עם בשאר)?
           

מבצע הנחה רק למנויים ותיקים. ניתן לחדש את המינוי במחיר המבצע רק בקישור הזה

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם
-
כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
הזמנת הרצאה - גיא בכור
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כ ל כ ל ה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק
השבעת הנשיא טראמפ
מה קורה במאלמו

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים