ערוץ היוטיוב

למייל האישי

אתם איתנו

   

                    
                       
פ ר ש נ ו ת

 

   פרשנות   
(12/8/2019)


שובה של אשת העכביש: האם ברלין היא כבר אויבת של היהודים, וישראל?
 
מאמר המשך, אחרי שש שנים, של המאמר המפורסם ההוא: על שערוריות מדהימות של גרמנים בכירים עוינים, מי מחזיק בחיים את הפרוייקט הפלשתינאי, איך הגרמנים שוב הוליכו שולל את היהודים, על החוק נגד החרם, על עליית הימין, ואיך מנצחים במלחמה "מוסרנית" וצבועה כזו נגדנו? כלל הברזל לניצחון – במאמר. מבצע ההנחה רק למנויים ותיקים - נמשך.

(9/7/2019)


העיסקה, והמלך האחרון? האם אנו מתקרבים להכרעה, שירדן היא פלשתין?
 
מ י ו ח ד: מה קורה שם בלילות, ומה יעשה המונרך הירדני השנוא, האם יברח עם משפחתו ללונדון? הרבה דברים מתרחשים מאחורי הקלעים, וכאן תוכלו לקרוא על כך. ולמה ברחה הנסיכה הירדנית הייא, בסקנדל פוליטי? והאם הממסד הביטחוני בישראל ינסה להציל את המונארך הצולל?

(4/7/2019)


תקיפה אדירה המיוחסת לנו בשטח הסורי: האם השיעים בשיתוק?
 
למה האיראנים ובשאר לא מגיבים? למה לא היו להם הרבה הרוגים, והאם רוב המיליציות השיעיות עזבו את סוריה? האם חיזבאללה עוזב את דרום השטח הסורי, מה השפעת ההבנות המשולשות בירושלים, מה מצב הקרבות באידליב, ולמה הרוסים מתוסכלים שם? הרבה התפתחויות דרמטיות, פשוט לא תמצאו את זה במקום אחר.

(3/6/2019)


הסולטן ועונשו: האם טורקיה הופכת לוונצואלה?
 
איך המאיס את עצמו הסולטן על האזרח הפשוט בטורקיה, מה יקרה בבחירות החוזרות באיסטנבול, החודש, והאם יהיו זיופים? איך שקע הצבא הטורקי בשתי חזיתות צבאיות, מה מצב הכלכלה, ומה המדיניות הנכונה כלפי הדיקטטור האסלאמי? כולל סרטונים יחודיים.

(5/5/2019)


בית הקלפים: הקנוניה החמורה בתולדות ארצות הברית, להפיל נשיא מכהן?
 
תחקיר מיוחד: פרשת ווטרגייט נראית חיוורת, לעומת ניסיון ההפיכה כנגד נשיא מכהן, הוא הנשיא דונלד טראמפ? מי ניסה להפיל אותו מאנשי המימסד העמוק? שמות. כמות הכספים שעברה. האם אובמה מעורב, והאם תיפתח חקירה? ואיך נולדו השקרים על טראמפ על יחסיו עם "יצאניות" במוסקבה, ועוד? פירוט הריגול, התככים, תפירת התיק והמזימות. הסיפור לא ייאמן, והמאמר המפורט הינו לחברי מועדון הפריים. זה המאמר האחרון במסגרת מבצע ההנחה, למנויים חדשים ומחדשים.

(1/4/2019)


סולטן? חצי סולטן? ארדואן איבד לחרדתו את הערים הגדולות. מה זה אומר על משטרו?
 
לאחר שבאופן משפיל איבד את הבירה אנקרה, כנראה את העיר המיועדת לח'ליפות איסטנבול, וכן שורה של ערים נוספות, למה השמחה בקרב מתנגדיו רבה? עד כמה זה מחליש אותו, למה הבעת אי האמון הזו, ועד כמה הכלכלה שם מסתחררת?

(24/3/2019)


מה מסתתר מאחורי הקלעים של ההכרה האמריקנית בגולן שלנו?
 
עולם שלם מסתתר מאחורי הקלעים, וזו אינה שליפה. כיצד שינו האמריקנים את יחסם לבשאר (חנק?), למה הוא נסע בבהילות לטהראן, למה תגובת הרוסים רפה, האם המחנה השיעי צפוי לתקוף צבאית בגבולנו, והאם מדיניות האי התערבות שלנו השתלמה? וכלל הברזל לכל אחד, שלמדתי מדונלד טראמפ לפני שנים רבים: מי מנצח? (כולל סרטונים)

(10/3/2019)


זמר הג'ז: האם יהודי אמריקה יצטרכו לעזוב? על זעזועים היסטוריים בארצות הברית
 
ההלם אצל יהודי אמריקה גדול, לאחר שננטשו בידי המפלגה הדמוקרטית "שלהם". האם גורלם כגורל יהודי בריטניה? איך הם מילכדו את עצמם, מהי "ההחלפה הגדולה" כאן, למה קמו בקירבם הארגונים האנטי ישראליים, מה מצב המוסלמים שם, מה עם הישראלים היורדים, ואיך זה ישפיע עלינו? מאמר מיוחד, המשך למאמר "גורלה של מדינת אררט".

(23/1/2019)


צבא בשאר מתפצל? תפנית במלחמה הסורית, רוסיה נגד איראן?
 
קרבות כבדים בין צבא בשאר הנאמן לרוסיה, לצבא בשאר הנאמן לאיראן? איך זה נראה בסרטונים, ובמי בשאר תומך משניהם? פתאום ההפצצות שלנו מקבלות צבע אחר. האם איראן תיכנע לרוסים, איך הרוסים סוחטים את בשאר, והאם הם ישאפו להחליף אותו? שוב מנערים את הקליידוסקופ הסורי הענק והאכזרי, עם בריתות מתחלפות. ואיך זה משפיע על הגבול שלנו?

(18/2/2018)


הצפרדע הטורדנית: האם פוטין שוקע בביצה הסורית?
 
עשר מכות נוחתות על הצאר הרוסי ב"סוריה", והדי קריאות "הניצחון" הרוסי מלפני חודשיים הולכים ונעלמים. למה ועידת סוצ'י הנכשלת נגמרה במבוכה גדולה; מי מספק טילי כתף לסונים נגד הרוסים; למה האיראנים כועסים על הרוסים; ומה קרה לבשאר? מאמר פנורמי, בתוך שנתיים וחצי של מלחמה רוסית בסוריה. ומי היא הצפרדע הטורדנית?
           

מבצע הנחה רק למנויים ותיקים. ניתן לחדש את המינוי במחיר המבצע רק בקישור הזה

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם
-
כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
הזמנת הרצאה - גיא בכור
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כ ל כ ל ה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק
השבעת הנשיא טראמפ
מה קורה במאלמו
הורסים קתדרלות

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים