הקרב על ארמון הנציב

למייל האישי

אתם איתנו

מזנקים 2018

   


מאמרים בנושא ישראל

   ישראל   
(8/9/2018)


"תחיה לנצח": חזון האתר, שמתגשם. ומהי העוצמה הישראלית החדשה?
 

(29/5/2017)


ח ג י ג י: אז תרכובת הבשמים המסתורית הצליחה? על עשר מהפכות
 
צרי, ציפורן, שיבולת נרד, חלבנה, לבונה, מור, כרכום, קושט, קנה בושם – אז מהי תרכובת הבשמים המסתורית שביצעה את השינוי, ומהן עשר המהפכות שמשנות ממש לנגד עינינו את ישראל? מאמר נוסך קינמון וגאווה, עם הפתעה בסופו.

(10/4/2017)


ח ג י ג י: תעלומת המקדש הדמוקרטי נפתרת. ואיפה אנחנו?
 
לאור השמצות (של פוליטיקאים מבית) שישראל אינה דמוקרטית, וכי היא "דיקטטורה", נטלנו את "מדד הדמוקרטיה השנתי" החדש של ה"אקונומיסט", והשווינו לאורך שש השנים האחרונות: מי עלה, מי ירד, ומיהי המדינה שרק עולה? הפתעה. איפה אירופה, איפה רשות רמאללה, הערבים, ואיפה אנחנו? מבט מרתק על מדינות העולם, וגורלן הצפוי בשנים הקרובות.בין חבצלות המים: שיבת ציון, והתעצמותה של ישראל (13/9/2015)
בין מים לשמים, בין מציאות לאשליה, זה מחייב אותנו בשנה הקרובה: לבנות יותר, ליזום יותר, להשקיע יותר בעצמנו, ולחזק עוד יותר את האומה המתחדשת שלנו. איזה יעוד מאתגר, וכמה גאווה במולדת, שהמוני יהודים בוחרים למצוא בה את המפלט והשפה שלהם. אנו חלק מתהליכים היסטוריים עולמיים, אך אנחנו גם מעצבים תהליכים כאלה, לטובתנו.לקראת עשרה מליון דוברים: ניצחון השפה העברית – הדור הבא (30/7/2015)
עד היום התמקדנו בעברית מן החוץ אל הפנים, כלומר בנינו בעזרתה אומה. אך האומה קמה, והיא חזקה מתמיד. עכשיו אפשר להפנות את העברית גם מבפנים החוצה. מבניית אומה לתמיכה בינלאומית באומה. מן המעגל הראשון של עולים ישראלים, למעגל חיצוני של יהודים בגולה ושל לא-יהודים. לא תאמינו כמה גדולה תהיה ההצלחה.Ergo sum: באיזה מחוזות בארץ נולדים כבר יותר ילדים יהודיים ממוסלמיים - לאם? (10/3/2015)
הדמוגרפיה היא שחקן מרכזי בבחירות אצלנו. ובכן, באיזה מחוזות יש כבר יתרון ילודה יהודי? נביט בנתונים הרשמיים אך הלא-ידועים האלה, ונראה שבשלושה מחוזות נולדים כבר יותר ילדים יהודים מאשר מוסלמים לאם. הייתם מניחים שדווקא במחוזות האלה יהיה ההיפך, ואכן זה היה המצב בשנת 1996 למשל. אני חושב, כלומר, אני קיים.האמא אינה מזינה עוד: כך דעכו "מדעי" החברה והרוח בישראל. האם תהיה להם תקומה? (23/9/2014)
אפשר לבטל בהינף יד את המתואר במאמר הזה, ואפשר להתעלם ממנו. אך מי שלא ייקח אותו במהירות לתשומת לב ויתקן אותו (וזה אפשרי, אך כבר לא קל), ייהפך לעולם שלישי (עם איים של מצוינות) תוך חמש שנים.על נהרות בבל: הגיע הזמן לקבל חזרה לעם היהודי את בני אנוסי ספרד. מדובר במליונים (17/2/2014)
הכעס היהודי על אותם אלה שבגדו ונשארו בספרד, תוך המרת דתם, צורב ומכעיס עד היום, אך עברו מאז 520 שנים, ובעיקר - קמה מדינת ישראל. אנחנו זקוקים ליהודים החדשים, והם זקוקים לנו, והגיע הזמן לסיים את תעלומת האנוסים, כשם שהסתיימה פרשת אנוסי משהד. הפוטנציאל ההדדי הוא עצום, ולשני הצדדים, שיום אחד יהיו צד אחד, היהודים והיהודים החדשים, יש רק מה להרוויח.אלכסנדר גרהם בל ממציא את הטלפון, ואת הברית האיזורית החדשה שלנו (18/11/2013)
בכך נתחיל לקבל תחושה שמעולם לא היתה לנו, של ברית איזורית משותפת, ותהיה זו ברית חזקה, משום שהיא מושתתת על אינטרסים אמיתיים וארוכי טווח, שלא ישתנו בנקל, אפילו אם ההנהגות שם ישתנו. המצב הכלכלי ביוון, איטליה, צרפת וקפריסין מחייב אותן להיכנס לברית כזו, והלחץ הבינלאומי מבחינתנו מחייב אותנו לחפש בית איתן כזה. אינטרסים, לא רגשות.נשיקת אשת העכביש: כך מתנכלת גרמניה לישראל (28/10/2013)
למה העיסוק הגרמני האובססיבי הזה, למרות המשבר הכלכלי, ביהודים ובישראל? זוהי דרכה של גרמניה לנקות את עצמה מן הפשעים האיומים בתולדות הגזע האנושי שהיא ביצעה. להראות שהיהודים אחרי הכל מנוולים לא פחות מהם, ואולי יותר. לא הם "הנאצים", זו ישראל.
           

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם - כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

אם אינכם מקבלים פתאום את התראות האתר, אולי הן מגיעות ישירות למדור "קידומי מכירות", בשל מדיניות חדשה של ג'ימאיל.  

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
הזמנת הרצאה - גיא בכור
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כ ל כ ל ה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק
השבעת הנשיא טראמפ
מה קורה במאלמו

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים