להצטרף למועדון

למייל האישי

אתם איתנו

נצחונו של דונלד טראמפ

סמסרה

מה שומר עלינו

אנרכיה עולמית ואנחנו

ניסי חנוכה

בסוף פרש

צרפת בלהבות

שתי מדינות כבר לא

ירושלים היתה יהודית

רפיון הסמוראי

יפן ההזדמנות

   


עתיד אירופה

   אירופה   "בריטניה, דאגי לעצמך": האי האנגלי איבד את השליטה על גורלו (29/8/2015)
מליוני סורים, וכחצי המספר הזה עיראקים, מתחילים לנוע עכשיו לעבר אירופה. רבים מהם שואפים להגיע לאי הבריטי. אירופה שלאחר מלחמת העולם השנייה אוחזת ב"זכויות האדם" כערובה להישרדותה, אך היום אותה אחיזה באותן "זכויות אדם" היא הערובה לחורבנה: המקרה האנגלי.מאקס ומוריץ נעלמו: על האסון הדמוגרפי של גרמניה (6/8/2015)
בעוד בגרמניה הנתון הוא של 8 ילדים לכל אלף תושבים, בישראל הוא עומד על כ- 22.5 לידות לכל אלף תושבים. במילים אחרות, הילודה בישראל היא כמעט פי שלושה מזו שבגרמניה, לכל אלף תושבים. בעוד ישראל מזנקת במספר תושביה, ובעוד כעשור נהיה כבר מדינה עם מספר דו ספרתי של תושבים, גרמניה מתכווצת. ואם אין ילדים, אין עתיד.ההוצאה להורג של הרפובליקה: מה התרחש מאחורי הקלעים של הטבח בפריז? (23/7/2015)
מדוע זהו "פיגוע התאומים" של אירופה, שמעכשיו תשתנה? מה ידעו שירותי הביטחון של צרפת? על מה אמר וולטייר "מחץ את הקלון", למה זה קשור קשר ישיר לטבח, ומה זה עושה לנו ולסכסוך "שלנו"? לפנינו התפתחות היסטורית, במפץ בין ציביליזציות, לא פחות. ואירופה המתאסלמת, מה יהיה איתה מעכשיו? ואיך מסתירה המדיה בצרפת את ההפגנות נגד מוסלמים? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, לא תמצאו את זה במקום אחר. למה? pensée unique.בין רשעות לטיפשות: הים התיכון משנה את הדמוגרפיה באירופה (22/4/2015)
כך הולידה הרשעות של מארגני הפלישה את הטיפשות, והטיפשות מזינה את הרשעות, בשינוי המבנה הדמוגרפי של יבשת אירופה. לפנינו מהלך היסטורי, שגם בעוד מאות שנים הדורות הבאים יתקשו להאמין כמה גדולות היו הרשעות והטיפשות.הר הקסמים: האם אירופה נערכת למלחמה טוטאלית, כמו לפני מאה שנים? (10/2/2015)
למה זה "הר של קסמים"? משום שהוא כישף את היושבים בו, שלא יבינו את מצבם האמיתי: דרי הסנטוריום חשבו שהם מחלימים, אך הם רק הפכו חולים יותר. הם חשבו שהם חיים, אך בעצם כבר היו מתים; אירופה היתה חיה, אך למעשה מתה במלחמת העולם הראשונה, כמו שהיום דרי הסנטוריום שעל הר הקסמים חושבים שיש "איחוד אירופי", בעוד שאין "איחוד", ואין עוד "אירופי". הקסם של ההר הוא העלמת המציאות.הח'ליף הראשון של אירופה, ומסיבת סיום בפריז (12/1/2015)
מסיבת סיום: ההמונים שבאו לכיכר בפריז באו לכן למסיבת סיום: הם יודעים שמה שהיה לא יהיה עוד, וצרפת כמו גם אירופה, נכנסת לזעזועים שאיש אינו יודע לאן יוליכו, עד כדי סכנת מלחמת אזרחים. "מסיבת סיום" נערכה גם בבית הכנסת הגדול של פאריז. השליטים הצרפתיים באו להיפרד מאזרחיהם היהודים, שעוזבים, והמנהיגים החדשים באו לקבלם.ציפור נדירה: מסתבר שממחלת הדודואיזם דווקא אפשר להתרפא. אבל איך? (4/12/2014)
מה שהדודו רואה כטוב הוא בעצם רע; הגנה זו סכנה; מקלט זה דווקא איום. אז הבעיה היא במציאות? לא, הבעיה היא בראש של הדודו. דודואיזם היא מחלה עצמית, אך יש לה תרופה עצמית: ברגע שהדודו מבין שהוא דודו – הוא נרפא. המודעות היא התרופה מפני ההכחדה. נורווגיה, למשל, הבינה שהיתה דודו. האם זה יקרה גם במדינת שבדיה-פלסטין, שממשלת השמאל שלה, כצפוי, נפלה היום - כשבקושי קמה?מיוחד: מיהן הערים האירופאיות הראשונות שיהיה בהן רוב מוסלמי? (24/11/2014)
מיהי העיר האירופית הגדולה שתהיה הראשונה עם רוב מוסלמי, ומי באות אחריה? ומתי זה צפוי לקרות? ריבוי המוסלמים באירופה זינק מאז "האביב הערבי", והתוצאות הן כבר היסטוריות. גם הפוליטיקה באירופה משתנה, וזה בכלל לא קשור בנו או בסכסוך שלנו, זה קשור בהם.מרד הקוזאקים: על הטעות השלישית של האוקראינים (2/9/2014)
מול שני האיומים הגלובליים: הג'יהאד ומלחמת אוקראינה ואירופה, ההיסטוריה לא תסלח למערב של היום, על ההססנות שלו, הסגידה לחיים הטובים וההדוניזם, והעיוורון המוחלט לנוכח האיומים. והקוזאקים המתאבדים? זו עכשיו הטעות השלישית שלהם. הם עוד לא מבינים מול מה הם עומדים, ובעצם, הם כנראה מתחילים להבין.איך נראית שאיפת מוות? (19/8/2014)
דברים מוזרים וסמליים מתרחשים בשבדיה, פעם ניסוי חברתי יוצא דופן, וגם כיום ניסוי חברתי יוצא דופן, לאחר שהאסלאם זורם לשם. מהי שאיפת המוות, ולמה מתכחשים לה? האם הבחירות הקרבות שם יצילו את המצב? ומי הזיז את תמונת העירום בפרלמנט? ומהם הלקחים עבורנו? אתם תחליטו. את המאמר הזה לא תמצאו במקום אחר.
           

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם - כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

עלה ישומון האתר למשתמשי אנדרואיד. הורידו אותו בגוגל פליי  

אם אינכם מקבלים פתאום את התראות האתר, אולי הן מגיעות ישירות לדואר ספאם. יש להיכנס למדור הספאם, ולהחזיר פעם אחת. או לבטל חסימה, באמצעות ההוראות שכאן

מאמרים נוספים של ד"ר גיא בכור
-
בדף שלנו בפייסבוק

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כלכלה וחברה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
כללי החצר
הופעה של ד"ר בכור באירוע שלך
איש עם טורבאן
תור הזהב
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק
סבא מושי
התפוז המיכני - והליגה הערבית
חוקי התקשורת
הפרדוקס ההדוניסטי

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים