להצטרף למועדון

למייל האישי

אתם איתנו

מערת הקסמים

מלאכים

מה שומר עלינו

מי שרצה לכבוש נכבש

ניסי חנוכה

בסוף פרש

צרפת בלהבות

שתי מדינות כבר לא

התלכדות הניגודים

רפיון הסמוראי

יפן ההזדמנות

   


מדד האיומים הבטחוניים על ישראל

   המדד   

(19/6/2016)


מלחמה כלל-מוסלמית: האם המלחמה בדאעש היא הסחה למלחמה מסוכנת יותר?
 
"עמודי הרקולס": מה תמונת המצב העדכנית ב"סוריה" וב"עיראק", מה מימדי "תבוסות" דאעש, עד כמה האיראנים סופגים, ומה סיכויי עימות עם חיזבאללה, כפי שמזהירים בתקשורת? וכן נספח מדד האיומים הביטחוניים על ישראל, לחודש יוני 2016. לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.מיוחד: חיזבאללה, לאחר חיסולו של בעל החרב המתפצלת (17/5/2016)
ביום שאחרי הלם חיסול הרמטכ"ל של חיזבאללה, מוסטפא בדר א-דין, מה מצב הארגון הקבור בסוריה, למה הבטן הרכה שלו נחשפה עכשיו, מה זה עושה לאיראנים בסוריה, ואיך זה משפיע עלינו? ומה עם הרקטות של הארגון, השמורות עבורנו? כולל את נספח מדד האיומים הביטחוניים, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.חגיגי לפסח: תשע שנים של מדד האיומים הבטחוניים: מה נשתנה, ואיפה אנחנו היום? (13/4/2016)
המאמר שלא תרצו להחמיץ - מדד המדדים: מאז אפריל 2007 אנו בודקים באופן שיטתי את דירוג האיום הביטחוני עלינו חודש בחודשו, 108 מאמרי מדד. במאמר הזה נראה מה השתנה מאז, והאם מצבנו הביטחוני גרוע או מצוין? דאעש, איראן, בשאר, חיזבאללה, "הפלסטינים", חמאס, מצרים, ירדן ואירופה, לא תמצאו את זה בשום מקום אחר. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כי ידע הוא כוח.פוטין נתן ופוטין לקח: הדרמה מאחורי הקלעים, שהביאה לנסיגה פוטין מסוריה (16/3/2016)
מפתיע בכניסה ומפתיע ביציאה: מה קרה, שהביא לראשית העזיבה הרוסית? שלב אחר שלב. למה הרגיש פוטין מנוצל, למה כעס על האיראנים, איך יגיבו דאעש וג'בהת אלנוסרה, והאם נכון שגם חיזבאללה נסוג מסוריה? וכן, האם היציאה הרוסית טובה לנו, ומה קובע החודש מדד האיומים הביטחוניים? המלחמה בסוריה נכנסה לשנה הששית, לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.הרמת המסך הצהוב: מה מסתתר מאחורי נאום האמוניה של נסראללה? (17/2/2016)
איום חדש של נסראללה השיעי מבקש לעורר חרדה בישראל או ליצור הרתעה? לקדם עימות או למנוע אותו? כרגיל בחיזבאללה, הרבה פרדוקסים מסתתרים מאחורי הבדים הצהובים של ארונות הקבורה, הזורמים מסוריה. המאמר מלווה בסרטונים, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כי ידע הוא כוח, ושקט נפשי.אמנות בניית המוניטין, והאיראנים, שמשתלטים בלי ירייה, על ספינות קרב אמריקניות (14/1/2016)
מה קרה שהספינות האמריקניות נכנעו ללא קרב, כיצד זה משפיע עכשיו על הזירה, כיצד תופסים זאת הצדדים באיזור, ומה קובע מדד האיומים הביטחוניים החדש? מה עם האיומים של חיזבאללה, הפלסטינים והאחרים? המאמר הינו לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.פוטין: קלפים חדשים. דיווחים - ישראל תקפה בדמשק את קונטאר. האם חופש הפעולה שלנו נשמר? (17/12/2015)
מה סוכם ומה מתבצע ביחסים הצבאיים בין רוסיה ובינינו, בשטח סוריה? האם הרוסים מפריעים למטוסים שלנו, או ההיפך? כל מה שרציתם לדעת על אחת ההתפתחויות המרתקות שקרו לנו. והאם זה רק בתחום הצבאי, ואולי גם מול איראן? התמונה מתבהרת. וכמידי חודש, מדד האיומים הביטחוניים: האם הרשות הפלס' עשויה להתפרק? ומה אז? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, המבינים ראשונים.תפוח מורעל בסינג'ר: האם ניצחון טקטי הפך לתבוסה אסטרטגית? (17/11/2015)
הבלוף: מה שקראתם על "ניצחון" מערבי בסינג'ר היזידית, אבל ההיפך? הייתכן והישג טקטי התברר כמלכודת אסטרטגית? עשרה לקחים, לא תמצאו את זה במקום אחר. ומה ההבדל בין נפוליון לאובמה? וכרגיל, מה קובע מדד האיומים הביטחוניים על ישראל, לאחר חודשים מעייפים, בשל הטרור הערבי? לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, שבו לא חייבים להיות יזידים ולשלם מחירים קיומיים, כדי להבין.פגיון מבהיל תקוע במיטה: אז איך מתגברים על הטרור בירושלים? (15/10/2015)
פרויקט מורחב, להדפיס ולשמור, גם לעתיד: איך בנוי "קמפיין טרור", מה העוצמות ומה החולשות שלו, ואיך מתגברים עליו בהצלחה? לפניכם תוכנית מסודרת ומרגיעה. מה ניתן ללמוד מכת החשישיון המסתורית, וממה הזהיר השדרן המצרי הנודע את "הפלסטינים"? גם זה חלק מן התוכנית. והאם מדד האיומים צפה את ההתפרצות "הפלסטינית"? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, המאמין שהמוח יכול לנצח.מעשי ידיה, להתפאר: האם הסכם הגרעין מחריב דווקא את אירופה? (17/9/2015)
מה השינוי הגדול בסוריה בשבוע האחרון, וכיצד הוא משפיע על הגירת עוד מליונים למערב? האם העיר דמשק לקראת מצור ג'יהאדיסטי, ומה מידת ההצלחה של הרוסים והאיראנים בסוריה, עד כה? ומה מצב מדד האיומים הביטחוניים לחודש ספטמבר 2015? הטרור הפלסטיני? איראן? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, ומה שתקראו כאן, תמצאו במקומות אחרים רק בעוד כמה שבועות.
           

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם - כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

עלה ישומון האתר למשתמשי אנדרואיד. הורידו אותו בגוגל פליי  

אם אינכם מקבלים פתאום את התראות האתר, אולי הן מגיעות ישירות לדואר ספאם. יש להיכנס למדור הספאם, ולהחזיר פעם אחת. או לבטל חסימה, באמצעות ההוראות שכאן

מאמרים נוספים של ד"ר גיא בכור
-
בדף שלנו בפייסבוק

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כלכלה וחברה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
מה קורה במאלמו
evil
הנקודות הבוגדניות
תור הזהב
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק
סבא מושי
חבצלות הציונות
חוקי התקשורת
הפרדוקס ההדוניסטי

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים