להצטרף למועדון

למייל האישי

אתם איתנו

כללי החצר

מלחמת הסחה

ונצואלה גן עדן

אנרכיה עולמית ואנחנו

ניסי חנוכה

בסוף פרש

צרפת בלהבות

שתי מדינות כבר לא

התלכדות הניגודים

רפיון הסמוראי

יפן ההזדמנות

   ת ק ש ו ר ת

   תקשורת   VIDEO- ד"ר גיא בכור מסביר לירון לונדון, למה לא יכול להיות שלום עם סוריה (4/3/2010)ראיון וידאו עם ד"ר גיא בכור: איפה אנחנו עומדים (26/2/2010)
ד"ר גיא בכור מתראיין על החיסול בדובאי, כיצד השתנה המצב במזרח התיכון, והשפעת האירועים עלינו. סרטון וידאו.האם הטלוויזיה האמריקנית התכווצה? אבוי, אלה החיים שלנו שמתכווצים (9/30/2009 12:42:14 AM)
אדוני! לו גראנט? פרופ' קינגספילד? סיינפלד? "חברים"? אנחנו באמת מצטערים. החלומות שלך נגמרו. זו כבר אמריקה אחרת, והכסף מדבר. אלא שכאן, בדיוק, שורש הטעות. מהם ארבעת הפרדוקסים האכזריים, הגורמים לטלוויזיה האמריקנית לדמם? ומה זה אומר עלינו? במאמר הזה יש גם כמה פרקים חשובים בחיים שלנו. תהנו. (בתמונה: לֶנו מסיים עידן)"אקספרס של חצות": כיצד איבדתי את האמון בתקשורת הישראלית, ומה עושים (5/26/2009 11:41:58 AM)
לאחר הבחירות האחרונות צעדה התקשורת הממסדית בישראל צעד אחד נוסף קדימה: בכוונתה לאלץ את הציבור להחזיר את השמאל ואת האליטות הישנות לשלטון. כיצד? בדרך מתוחכמת, מקצועית כביכול, ללא טביעות אצבעות. ברוכים הבאים לממלכת טבלואידי הקטסטרופה. המקום בו הכל נמצא רגע לפני חורבן, קטסטרופה או אסון המתרגש ובא. שבו תפקידה של התקשורת הוא להוכיח לציבור הטיפש, שבחר בחירה גרועה מאוד. להמאיס עליו את החיים, עד שיבין איפה נמצא עבורו האור. זוהי ממלכת "אקספרס של חצות".העולם הערבי נגד בר רפאלי, ועטלפי החשיכה (2/18/2009 6:35:06 PM)
והנה, בתקשורת הערבית התפרסמה אתמול ידיעה מדהימה מבחינת המוני קוראים ערבים: שחקן הקולנוע הנערץ בעולם הערבי, לאונרדו דה קפריו, שוקל להתגייר ולעבור לדת היהודית, כדי להינשא עם חברתו הישראלית, בר רפאלי! שלאונרדו אליל ההמונים הערביים יעבור ליהדות?? לדת המוקצית, לחבור אל השדים, שהם פחות מבני אדם? איך יכול להיות הדבר?? לפי הטוקבקים הרבים המופיעים לאחר המאמר, מבינים שהלסת נפלה לקוראים הערבים. הרי דבר שכזה לא יתכן! ידיעה כזו מאיימת על כל תפיסת עולמם. אתם מבינים, עד כמה חולות החברות הללו.Gplanet מאחורי הקלעים, וסוד הצוללת, המשייטת במעמקים (11/15/2008)
לרגל שנתיים ל- Gplanet בסוף החודש, הרמת מסך והצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של תופעת האינטרנט המסקרנת הזו. מה הושג, מהי הדרך, ואיך נוסעים. ומדוע האתר מתפקד כיום כמו צוללת תת-מימית, שאוגרת בעזרתכם עוצמה מתחת לפני המים, ומכינה את עצמה לשיגור? "כולנו חיים בצוללת הצהובה, כל אחד מאתנו הוא כל מה שאנחנו צריכים".רדיו שחולל פלאות, ותשדורות אל המרחב. הלו, האם מישהו מקשיב? (19/10/2008)
ישראל קז, יבואן וולוו, רשם לי על פתק איזה מכשיר אני צריך (הסברתי לו שיש בעיית תקציב) ואמר: זה הכי טוב בשבילך. זה היה מכשיר "קנווד" ממודל מסוים, והוא הסביר איפה, ואצל מי לקנות. כך החלה הרפתקאת חובבי הרדיו שלי, שהובילה לתוצאות מפתיעות. מה היתה מדינת ישראל שלנו, ומה היא כיום? כיצד מלובה השינאה דווקא על ידי התקשורת הערבית, בחלקה זו שכתביה מסתובבים בארץ, ומה אני משדר כאן במורס למנהיגינו? ובכן, הגיע הזמן לעשות זאת. לא עכשיו, שלשום. אני משדר, האם מישהו מקשיב? הלו??"על המשמר", הלא ייאמן, ומפלגת התקשורת בישראל (22/09/2008)
עם קריסת השמאל בפוליטיקה הישראלית, החל משנות האלפיים, והאכזבה העצומה מ"תהליך השלום", החל להתעצם תהליך מוזר בתקשורת הישראלית, מועדון סגור לכשעצמו של כ-20 אנשים קובעים. עד כמה שהדבר ישמע מוזר, התקשורת הזו, שאמורה לכסות תהליכים ולדווח עליהם, נטלה צעד קדימה, ולקחה על עצמה לייצג את השמאל שקרס בציבור הישראלי; היא הפכה למפלגה. והנה, התקשורת הממלכתית, ולא רק היא, הפכה למייצגת של אותה גילדה מפלגתית סגורה. איזה תהליך מדכדך וסופני לחברה שלנו. מה עושים כדי לשמור על הדמוקרטיה?על אויב העם, ומדינה שכבר מפחיד לחיות בה, ולא מהסיבות שאתם חושבים (30/06/2008)
המרחק מן הרחוב לשולחן הממשלה הוא כה קצר אצלנו, עד שבעצם הממשלה היא כיום ברחוב והרחוב נמצא בממשלה. האם מפלגות שבוחרות את מנהיגיהן לפי סקרים, יעמדו נגד רצונו של ההמון? הטוקבקיסטים הפרועים, משולחי הרסן הרוצים דם? התקשורת? האמהות הנזעמות במחסומים? אין ל"מקבלי ההחלטות" ברירה, הם חייבים לשתף פעולה עם מקור העוצמה האמיתי במדינת היהודים. הם כבר לא "מקבלי ההחלטות". (בתמונה: הנריק איבסן)להסתכל לרוצחים הנאצים בעינים: על האומה שאיבדה את שפיותה. האם זה יכול להישנות? (30/04/2008)
מדהים לראות את עשרות האלפים, מאות האלפים, עומדים בשורה ומדקלמים מול המנהיג-האל: "כולנו לפקודתך". כמו רובוטים, שעברו שטיפת מוח. לא הרבה זמן לאחר מכן הוא ישלח אותם להרוג ולהיהרג בקרבות. האם באיזור שלנו הסיסמה הזו של "כולנו לפקודתך" אינה נשמעת בביירות, בעזה או בטהראן? על סרט אפל, מצמרר, סרט של רוע, ועם זאת, גאוני. היתכן?
           

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם - כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

עלה ישומון האתר למשתמשי אנדרואיד. הורידו אותו בגוגל פליי  

אם אינכם מקבלים פתאום את התראות האתר, אולי הן מגיעות ישירות לדואר ספאם. יש להיכנס למדור הספאם, ולהחזיר פעם אחת. או לבטל חסימה, באמצעות ההוראות שכאן

מאמרים נוספים של ד"ר גיא בכור
-
בדף שלנו בפייסבוק

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כלכלה וחברה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
השבעת הנשיא טראמפ
evil
הנקודות הבוגדניות
יורדת ויורדת
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק
סבא מושי
חבצלות הציונות
חוקי התקשורת
הפרדוקס ההדוניסטי

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים